دوره آشنایی با انتگرال (۲) با پوشش دادن سرفصل‌های روش جزء به جزء، جانشانی مثلثاتی، انتگرال‌های مثلثاتی، انتگرال‌های چندگانه، انتگرال روی مسیر، انتگرال روی سطح (شار) در بهار ۱۴۰۱ برگزار می‌گردد. پیش‌نیاز حضور در دوره، تسلط بر مباحث مفهوم انتگرال، قضیه بنیادی حساب دیفرانسیل، انتگرال‌های پایه، روش جانشانی ساده، معرفی تابع ln(x) است که در کارگاه انتگرال (۱) به آن پرداخته شده است. این کارگاه به دانش‌آموزان یازدهم و دهم المپیاد فیزیک و نجوم و علاقه‌مندان به حساب دیفرانسیل و انتگرال توصیه می‌شود.

برای شرکت در این دوره به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل بررسی کنید.

برنامه‌ی کارگاه ریاضیات کاربردی المپیاد نجوم و فیزیک

اطلاعات تکمیلی

  • خدمات دوره:۳ جلسه کلاس + مشاوره گروهی
  • هزینه‌ی دوره:صد و بیست هزار تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۴۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری
  • روش پرداخت:نقد یا اقساط (۵۰ درصد تا شروع دوره و ۵۰ تا نیمه‌ی دوره)

معرفی مدرسین

حسین کامکار

💎افتخارات:

🥇مدال طلای کشوری فیزیک ۱۳۸۵

🔹فارغ التحصیل دبیرستان علامه حلی تهران ۱۳۸۶

🔸فارغ التحصیل برق شریف ۱۳۹۰

🔹طلبه درس خارج فقه و اصول

💎سوابق آموزشی:

🔸مدرس المپیاد در مدارس علامه‌حلی تهران، مرکز المپیاد فرزانگان، مدارس شهید سلطانی (کرج)، مراکز کانون دانش پژوهان نخبه، متوسطه اول انرژی اتمی، دبیرستان مفید، ماندگار البرز، و…

🔹مشاوره المپیاد، سرگروهی المپیاد فیزیک، طراح مسائل المپیاد فیزیک (آزمون‌های شبیه‌ساز)، تألیف کتاب (تئوری مدارهای الکتریکی در المپیاد فیزیک)

.:. بیشتر بخوان .:.
کلاسهای المپیاد ویژه بچه‌های ورودی نهم تابستان 1403

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.