جبر و معادله یکی از مباحث مهم کتاب درسی است که در ۲ سال دهم و یازدهم در کتاب‌های ریاضی آمده است. ‌معادله درجه دوم و آشنایی با تابع درجه ۱و۲ و حل معادلات و نامعادلات و آشنایی با الگو و دنباله‌ها و تعیین علامت در ریاضی دهم و روابط بین ریشه‌های درجه ۲ و حل معادلات گنگ و گویا و آشنایی با حل معادلات و نامعادلات به روش هندسی در حسابان ۱ موارد پایه‌ای است که برای حل مسائل ریاضی در سال دوازدهم و رسیدن به جواب مسئله بسیار راهگشا و سرنوشت‌ساز است و در کنکور به ویژه کنکور ۱۴۰۱ حدود ۲ سوال مستقیم و چندین سوال غیر مستقیم از این مبحث مطرح شده است.

از این رو تیم آموزشی باشگاه دورقمی‌های آیریسک تصمیم گرفت در قالب یک دوره جامع صفرتاصد این مبحث را با بهره گیری از استادان نام آشنا و باسواد آموزش دهد .لازم به ذکر است این دوره برای همه دانش آموزان در هرسطح آموزشی مناسب است. چرا که از ساده تا دشوار مبحث تدریس، و موضوع درس کاملاً شکافته خواهد شد و دانش‌آموزان با سوالات زیبایی در این دوره آشنا خواهند شد . همچنین المپیادی‌های آیریسکی می‌توانند در جهت تسهیل کار تخصصی در دوره تابستان، با شرکت در این دوره‌ها مباحث ترم ۱ پایه‌ی بعد را یکبار خوب یاد بگیرد تا زمان کافی برای فعالیت المپیادی در پاییز و زمستان داشته باشد.

مخاطبین این دوره ها چه سودی می برند؟

این مباحث در کتاب ریاضی به طور پراکنده آمده است و بچه‌های دهمی که می‌خواهند موضوعات را کامل بفهمند و بتوانند سوال حل کنند باید منتظر باشند آن را در سال آینده و یا بعدتر یاد بگیرند. ولی با شرکت در این دوره جبر و معادله لازم برای کنکور به طورحرفه ای و جامع آموزش داده می‌شود.
برای یازدهمی‌ها که بسیار عالی است چون هم مباحث پایه‌ای آنها تقویت می‌شود و هم بخشی از درس ترم ۱ حسابان یازدهم را یاد خواهند گرفت و آخر برای دوازدهمی‌ها نیز که تابستان را به تقویت دروس پایه اختصاص داده‌اند بهترین فرصت است.

.:. بیشتر بخوان .:.
مقایسه‌ی استانها در المپیاد سواد رسانه 1402

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین آیریسک به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل بررسی کنید.

برنامه‌ی کلاس‌های جبر و معادله طرح ویتامینه

اطلاعات تکمیلی

  • خدمات دوره:۹ جلسه کلاس آموزش و حل تمرین + مشاوره فردی و گروهی
  • هزینه‌ی دوره کامل:دویست و پنجاه هزار تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۶۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری

روش‌های ثبت‌نام در این دوره

۲- ثبت‌نام آنلاین:

[tikpay]

مدرسین دوره

علی ناری ابیانه

💎سوابق آموزشی:

🔷 مهندس عمران دانشگاه تهران و کارشناس ارشد MBA دانشگاه تهران
🔷 ۳۰ سال سابقه تدریس در دبیرستان‌های سلام، هاتف، امیر، مصباح و …

💎سوابق تالیف:

🔸 مولف مجموعه‌های لرنیتو، نشانه، رزمندگان

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.