ادبی 1403

  • خدمات دوره:۱۸ جلسه کلاس در سه مبحث + مشاوره فردی و گروهی
  • شعر معاصر(۱، ۲ و ۳ مرداد از ساعت ۱۶ تا ۱۹)مولود مدنی
  • آشنایی با شاهنامه(۲۱، ۲۲ و ۲۳ مرداد از ساعت ۱۶ تا ۱۹)رومینا رضوانی
  • قصاید فارسی(۵، ۶ و ۷ شهریور از ساعت ۱۶ تا ۱۹)کیامهر نامور
  • هزینه‌ی کل دوره:یک میلیون و پانصد هزار تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۴۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری

روش‌های ثبت‌نام در دوره المپیاد ادبی

ادبی 1403کلاس‌های آنلاین المپیاد ادبی از تابستان ۱۴۰۳ آغاز می‌شود. این ترم ویژه‌ی دانش‌آموزان سال‌های دهم و یازدهم است که با هدف گرفتن مدال المپیاد ادبی قرار است کار را از ابتدا شروع کنند.

المپیاد ادبی یک رقابت کشوری است که برای دانش‌آموزان دبیرستانی برگزار می‌شود و در آن، شرکت‌کنندگان باید با حل سوالات و تمرین‌های مربوط به ادبیات، شعر، نثر و دیگر موضوعات ادبی، توانایی خود را در این زمینه‌ها نشان دهند. هدف اصلی المپیاد ادبی، تقویت و گسترش دانش و فهم دانش‌آموزان در حوزه ادبیات و نشان دادن استعدادهای ادبی آن‌هاست.

دوره‌های آموزشی المپیاد ادبی آیریسک در مبحث شعر معاصر، آشنایی با شاهنامه و قصاید فارسی، به علاقه‌مندان به ادبی این فرصت را می‌دهند تا با استادان مجرب و متخصص در این زمینه همراه شده و با مشاوره و رفع اشکال، برای شرکت در المپیاد ادبی آماده شوند. بنابراین، به همه علاقه‌مندان به ادبی پیشنهاد می‌شود که در دوره‌های آموزشی المپیاد ادبی آیریسک شرکت کنند و مهارت‌های خود را در این زمینه بهبود بخشند.

هر کدام از مباحث در ۶ جلسه ارائه می‌گردند.

دانش‌پژوهان می‌توانند جهت مشاوره و تعیین سطح با آیریسک تماس بگیرند.

برای آشنایی با المپیاد ادبی؛ تاریخچه، مراحل، منابع و سؤالات از فرهنگنامه المپیاد ادبی استفاده کنید.

.:. بیشتر بخوان .:.
صفر تا صد آشنایی با المپیاد ادبی ۱۴۰۳

فروشگاه کتاب آیریسک بزرگترین مرجع فروش کتاب‌های المپیادی ایران است. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه منابع مورد نیاز برای مطالعه و تمرین المپیاد ادبی را بیابید و در صورت تمایل پس از ثبت‌نام در سایت فروشگاه کتاب آیریسک، سفارش و پرداخت وجه، آن را به صورت پستی تحویل بگیرید.

برای شرکت در این دوره به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل انجام دهید.

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.