تیم المپیاد علوم زمین ایران برای مسابقات جهانی سال ۱۴۰۲ (۲۰۲۳ میلادی) اعلام شد. پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای کشوری که از سال ۱۴۰۰ آغاز شده بود، اعضای منتخب تیم ایران از تاریخ ۲۹ مرداد تا ۴شهریور امسال به صورت آنلاین با میزبانی چین وارد آخرین مرحله از مسابقه‌ی بزرگ می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرجع برگزاری مراجعه نمایید.

اعضای تیم المپیاد علوم زمین ۲۰۲۳

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در مسابقات جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم این تیم با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. در صورتی که اعضای تیم یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ عکس‌ها، نتایج، تحلیل سؤالات و … را به ایمیل info@irysc.com ارسال نمایند.

دانش‌پژوهان افتخارآفرین المپیاد علوم‌ زمین ایران، محمدحسین ترابی، پارسا جمالی رشت‌آبادی، مهدی غلامی‌راد، احسان فرهادی‌فارمد در شانزدهمین المپیاد جهانی علوم‌زمین توانستند در بخش NTFI چهار مدال برنز و در بخش DMT سه مدال برنز کسب کنند.

هم‌چنین در بخش ESP پارسا جمالی همراه اعضای تیمی خود که متشکل از دانش آموزان اوکراین، ایتالیا، فنلاند، آمریکا بودند مدال طلا را کسب کنند و مهدی غلامی راد همراه اعضای تیمی خود که متشکل از دانش آموزان اوکراین،ایتالیا، فنلاند، آمریکا،اسپانیا بود مدال برنز کسب کردند.

ایران برای سومین سال در این مسابقات شرکت کرده بود.

فهرست مطالب

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.