المپیاد فیزیک تابستان 1403

  • خدمات دوره:۴۲ ساعت کلاس + رفع اشکال + آزمون + مشاوره فردی و گروهی
  • هزینه‌ی دوره:سه میلیون و هشتصد هزار تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۴۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری

روش‌های ثبت‌نام در دوره تابستانی المپیاد فیزیک

فیزیک تابستان 1403

المپیاد فیزیک یک رقابت بین المللی برای دانش‌آموزان دبیرستانی است که در آن شرکت‌کنندگان با حل مسائل و پاسخ به سوالات پیچیده در زمینه‌ی فیزیک، تلاش می‌کنند تا به عنوان یکی از بهترین دانش‌آموزان فیزیک جهان شناخته شوند. این رقابت برای اولین بار در سال ۱۹۶۷ توسط مجله‌ی فیزیک «فیزیکا» در مجمع جهانی فیزیک در پراگ برگزار شد و از آن پس هر ساله در کشورهای مختلف برگزار می‌شود.

مکانیک و الکترومغناطیس به عنوان دو مبحث اصلی فیزیک، برای دانش‌آموزان بسیار مهم هستند. مکانیک به بررسی حرکت اجسام و قوانین نیوتن در این زمینه می‌پردازد و الکترومغناطیس به بررسی رفتار بارها و میدان‌های الکترومغناطیسی در فضا می‌پردازد.

آشنایی با این دو زمینه، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا بهتر درک کنند چگونه جهان پیرامون خود را می‌بینند و چگونه اجسام حرکت می‌کنند. همچنین، یادگیری این مباحث به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا در آینده به عنوان دانشمندان و مهندسان موفق عمل کنند و به راه‌حل‌های نوآورانه در حوزه‌ی فیزیک دست یابند.

با یادگیری مکانیک و الکترومغناطیس، دانش‌آموزان قادر خواهند بود به طور دقیق پدیده‌های مختلف را تفسیر کنند و با استفاده از این دانش، به راه‌حل‌های نوآورانه در حوزه‌ی فیزیک دست یابند. همچنین، یادگیری این مباحث به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا بهتر درک کنند چگونه جهان پیرامون خود را می‌بینند و چگونه اجسام حرکت می‌کنند. در کل، آشنایی با این مباحث، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا به عنوان دانشمندان و مهندسان موفق عمل کنند و به راه‌حل‌های نوآورانه در حوزه‌ی فیزیک دست یابند.

.:. بیشتر بخوان .:.
آمادگی مرحله دو المپیاد علوم زمین 1403

 اگر به فیزیک علاقه‌مندید و به دنبال یادگیری مفاهیم پیشرفته این دانش می‌باشید و تصمیم دارید در المپیاد فیزیک شرکت کنید، آیریسک همراه شماست.

در دوره المپیاد فیزیک آیریسک، توسط تیم حرفه‌ای و مدرسین مدالی المپیاد فیزیک، با فراگیری مباحث تخصصی الکترومغناطیس و مکانیک شما به سطح مناسبی برای رقابت در المپیاد فیزیک خواهید رسید.

در این دوره علاوه بر تدریس، مشاوره و آزمون نیز ارائه می‌شود. شما می‌توانید با مشاوران ما درباره روش‌های بهتر یادگیری و شرکت در المپیاد فیزیک مشورت کنید. همچنین، با حضور در آزمون‌های آیریسک، می‌توانید توانایی خود را در این حوزه به اثبات برسانید.

کلاس‌ المپیاد فیزیک آیریسک در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در تمام طول سال برگزار می‌شود و شما با توجه به میزان تلاش و آمادگی‌تان و پس از مصاحبه و آزمون تعیین سطح در دوره مناسب قرار خواهید گرفت. آزمون‌های متعدد و منظم و گروه اختصاصی کلاسی با حضور مدرسین مدال‌آور نیاز شما برای حل نمونه سوال و رفع اشکالات احتمالی را برطرف خواهد کرد.

دانش‌پژوهان می‌توانند جهت مشاوره و تعیین سطح با آیریسک تماس بگیرند.

برای حضور در دوره‌ها ثبت‌نام در سامانه آموزش و آزمون آیریسک الزامیست.

برای شرکت در این دوره به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل انجام دهید.

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.