المپیاد ریاضی

المپیاد ریاضی یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین رقابت‌های علمی بین دانش‌آموزان است. در این رقابت‌ها، دانش‌آموزان با حل مسائل پیچیده ریاضی، می‌توانند توانایی و استعداد خود را در این حوزه به نمایش بگذارند. به همین دلیل، آمادگی مناسب برای شرکت در المپیاد ریاضی، بسیار مهم و حیاتی است.

در المپیاد ریاضی، مباحث جبر، نظریه اعداد، ترکیبیات و هندسه مورد آزمون قرار می‌گیرند. از این رو، برای آمادگی مناسب در المپیاد ریاضی، نیاز به یادگیری دقیق و کامل این مباحث دارید.

با توجه به این نکته، حضور در دوره‌های آمادگی المپیاد ریاضی آیریسک در کنار یادگیری مجموعه کتاب‌های نردبان المپیاد ریاضی انتشارات گچ، به عنوان یکی از بهترین منابع آموزشی برای المپیاد ریاضی، به طور کامل و جامع نیاز شما از ساده‌ترین مفاهیم تا پیچیده‌ترین مسائل را پوشش می‌دهند.

اهمیت شرکت جدی و پیوسته در کلاس‌ها، برای موفقیت در المپیاد ریاضی بسیار بالاست. زیرا در المپیاد ریاضی، سوالات بسیار پیچیده و دشوار هستند و برای حل آن‌ها، نیاز به دانش عمیق و دقیق درباره مباحث ریاضی دارید. با تلاش فراوان و بهره‌مندی از مدرسی مجرب، شما به صورت کامل با مباحث ریاضی آشنا می‌شوید و می‌توانید به راحتی به سوالات پیچیده المپیاد ریاضی پاسخ دهید و در نتیجه، امتیاز بالاتری کسب کنید.

کلاس‌ المپیاد ریاضی آیریسک در سه سطح مقدماتی میانی و پیشرفته در تمام طول سال برگزار می‌شود و شما با توجه به میزان تلاش و آمادگی‌تان در دوره مناسب قرار خواهید گرفت. آزمون‌های متعدد و منظم و گروه اختصاصی کلاسی با حضور مدرسین مدال‌آور نیاز شما برای حل نمونه سوال و رفع اشکالات احتمالی را برطرف خواهد کرد.

مدرسین دوره‌ی تابستانی آیریسک:

.:. بیشتر بخوان .:.
برنامه اردوی المپیاد زیست‌شناسی - شهریور 1397

استاد محمد شریفی (مدرس دروس جبر و نظریه اعداد)، سرگروه ریاضی و دارنده دو مدال المپیاد کشوری

استاد سیامک احمدپور (مدرس درس هندسه)، دارنده دو مدال المپیاد جهانی و کشوری

استاد مهدی بهزادی (مدرس درس ترکیبیات)، دارنده مدال طلای کشوری

دانش‌پژوهان می‌توانند جهت مشاوره و تعیین سطح با آیریسک تماس بگیرند.

فروشگاه کتاب آیریسک بزرگترین مرجع فروش کتاب‌های المپیادی ایران است. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه منابع مورد نیاز برای مطالعه و تمرین المپیاد ریاضی را بیابید و در صورت تمایل پس از ثبت‌نام در سایت فروشگاه کتاب آیریسک، سفارش و پرداخت وجه، آن را به صورت پستی تحویل بگیرید.

برای شرکت در این دوره به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل انجام دهید.

تقویم کلاسی المپیاد ریاضی

image.png17

اطلاعات تکمیلی

  • خدمات دوره:مصاحبه اختصاصی + ۴ جلد کتاب + ۳۲ جلسه کلاس آموزشی + آزمون‌های آنلاین
  • هزینه‌ی دوره:سه میلیون تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۴۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری

روش‌های ثبت‌نام در این دوره

۲- ثبت‌نام آنلاین:

loading
0 0 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
دیدن تمام نظرات