3 شهریور1

همایش مشاوره‌ المپیاد آیریسک یک گپ و گفت رایگان و آنلاین است که توسط آیریسک، بزرگترین مجموعه‌ی آموزشی المپیادهای علمی در ایران، برگزار می‌شود. این همایش و وبینارهای مشابه به صورت زنده برگزار می‌شوند و از طریق وب سایت و دیگر شبکه‌های آیریسک قابل دسترسی هستند. در این وبینارها، متخصصان و اساتید با تجربه به همراه مدال‌آوران المپیادهای علمی، مباحث مختلف را به صورت جامع و تخصصی بررسی می‌کنند.

.:. بیشتر بخوان .:.
کلاس المپیاد آیریسک از مقدمات تا مدال جهانی

این دوره‌ها شامل بررسی مسیر و منابع و روش‌های گسترده یادگیری است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای حل مسائل پیچیده را درک کنند و در المپیادهای علمی موفق عمل کنند. وبینار مشاوره المپیاد آیریسک برای دانش‌آموزان، خانواده‌ها و مسئولینی است که علاقه‌مند به شرکت در المپیادهای علمی هستند و به دنبال یک منبع آموزشی جامع و معتبر هستند. این دوره‌ها برای سطوح مختلف آموزشی ارائه می‌شوند.

هر ساله در میانه تابستان دانش‌آموزان المپیادی آیریسک و علاقه‌مندان به شرکت در المپیادهای علمی در همایش پرسش و پاسخ مشاوره‌ای شرکت می‌کنند تا مسیر موفقیت در المپیاد و مدرسه را همراه با مشاوران آیریسک مرور کنند.

در این برنامه دکتر مرتضی خلینا موسس و مدیر آیریسک و مهندس بهزاد تقوی مطلق به پرسش دانش‌پژوهان المپیادهای مختلف در رابطه با مدیریت زمان، هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی درسی و المپیادی پاسخ می‌دهند.

وبینار مشاوره المپیاد آیریسک مرداد ۱۴۰۲

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.