المپیاد فیزیک یک رقابت بین المللی برای دانش‌آموزان دبیرستانی است که در آن شرکت‌کنندگان با حل مسائل و پاسخ به سوالات پیچیده در زمینه‌ی فیزیک، تلاش می‌کنند تا به عنوان یکی از بهترین دانش‌آموزان فیزیک جهان شناخته شوند. این رقابت برای اولین بار در سال ۱۹۶۷ توسط مجله‌ی فیزیک «فیزیکا» در مجمع جهانی فیزیک در پراگ برگزار شد و از آن پس هر ساله در کشورهای مختلف برگزار می‌شود.

مکانیک، ترمودینامیک و الکترومغناطیس به عنوان سه مبحث اصلی فیزیک، برای دانش‌آموزان بسیار مهم هستند. مکانیک به بررسی حرکت اجسام و قوانین نیوتن در این زمینه می‌پردازد. ترمودینامیک به مطالعه‌ی حرکت گرما و انرژی در سیستم‌های مختلف می‌پردازد و الکترومغناطیس به بررسی رفتار بارها و میدان‌های الکترومغناطیسی در فضا می‌پردازد.

آشنایی با این سه زمینه، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا بهتر درک کنند چگونه جهان پیرامون خود را می‌بینند و چگونه اجسام حرکت می‌کنند. همچنین، یادگیری این مباحث به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا در آینده به عنوان دانشمندان و مهندسان موفق عمل کنند و به راه‌حل‌های نوآورانه در حوزه‌ی فیزیک دست یابند.

با یادگیری مکانیک، ترمودینامیک و الکترومغناطیس، دانش‌آموزان قادر خواهند بود به طور دقیق پدیده‌های مختلف را تفسیر کنند و با استفاده از این دانش، به راه‌حل‌های نوآورانه در حوزه‌ی فیزیک دست یابند. همچنین، یادگیری این مباحث به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا بهتر درک کنند چگونه جهان پیرامون خود را می‌بینند و چگونه اجسام حرکت می‌کنند. در کل، آشنایی با این مباحث، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا به عنوان دانشمندان و مهندسان موفق عمل کنند و به راه‌حل‌های نوآورانه در حوزه‌ی فیزیک دست یابند.

 اگر به فیزیک علاقه‌مندید و به دنبال یادگیری مفاهیم پیشرفته این دانش می‌باشید و تصمیم دارید در المپیاد فیزیک شرکت کنید، آیریسک همراه شماست.

در دوره پیشرفته المپیاد فیزیک آیریسک، توسط تیم حرفه‌ای و مدرسین مدالی المپیاد فیزیک، با فراگیری مباحث تخصصی ترمودینامیک، الکترومغناطیس و مکانیک شما به سطح مناسبی برای رقابت در المپیاد فیزیک خواهید رسید.

در این دوره علاوه بر تدریس، مشاوره و آزمون نیز ارائه می‌شود. شما می‌توانید با مشاوران ما درباره روش‌های بهتر یادگیری و شرکت در المپیاد فیزیک مشورت کنید. همچنین، با حضور در آزمون‌های آیریسک، می‌توانید توانایی خود را در این حوزه به اثبات برسانید.

.:. بیشتر بخوان .:.
کلاسهای المپیاد ویژه بچه‌های ورودی دهم تابستان 1403

کلاس‌ المپیاد فیزیک آیریسک در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در تمام طول سال برگزار می‌شود و شما با توجه به میزان تلاش و آمادگی‌تان و پس از مصاحبه و آزمون تعیین سطح در دوره مناسب قرار خواهید گرفت. آزمون‌های متعدد و منظم و گروه اختصاصی کلاسی با حضور مدرسین مدال‌آور نیاز شما برای حل نمونه سوال و رفع اشکالات احتمالی را برطرف خواهد کرد.

دانش‌پژوهان می‌توانند جهت مشاوره و تعیین سطح با آیریسک تماس بگیرند.

برای حضور در دوره‌ها ثبت‌نام در سامانه آموزش و آزمون آیریسک الزامیست.

برای شرکت در این دوره به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل انجام دهید.

تقویم کلاسی المپیاد فیزیک (سطح پیشرفته)

اطلاعات تکمیلی

  • خدمات دوره:مصاحبه اختصاصی + ۳۶ جلسه کلاس آموزشی + آزمون‌های آنلاین + مشاوره
  • هزینه‌ی دوره:چهار میلیون تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۴۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری

روش‌های ثبت‌نام در این دوره

۲- ثبت‌نام آنلاین:

[tikpay]

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.