آموزش کمپبل

دوره تابستانی آموزش کمپبل از مدرسه المپیاد زیست شناسی، اولین گام از آموزش مجموعه‌ی هفت جلدی کمپبل (به عنوان مهم‌ترین منبع المپیاد زیست‌شناسی)‌ است. در این دوره آموزش آنلاین و آفلاین در کنار هم انجام می‌شود تا دانش‌آموزان مقدماتی بتوانند مطالب را به صورت کامل و عمیق فرا بگیرند. پس از آموزش سه جلد اول در تابستان، برنامه‌ی پاییزی، زمستانی و بهاری برای جلدهای بعدی کمپبل اعلام خواهد شد.

  • خدمات دوره:۹ جلد کتاب + فیلم آموزشی + ۱۶ جلسه کلاس رفع اشکال + آزمون + مشاوره فردی و گروهی
  • هزینه‌ی دوره:پنج میلیون و پانصد هزار تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۴۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری

روش‌های ثبت‌نام در دوره کمپبل المپیاد زیست هشتمی‌ها و نهمی‌ها

مجموعه کتاب‌های زیست کمپبل، مهم‌ترین منابع آموزشی برای المپیاد زیست می‌باشند. این مجموعه کتاب‌ها، شامل ۷ جلد است که هر کدام به صورت جداگانه در مورد مباحث زیست‌شناسی مختلف توضیح داده شده است. این کتاب‌ها، به طور کامل و جامع به مباحث زیست‌شناسی پرداخته و با توجه به سطح پیشرفت شما، از ساده‌ترین مفاهیم تا پیچیده‌ترین مسائل را پوشش می‌دهند.

اهمیت یادگیری دقیق این کتاب‌ها، برای موفقیت در المپیاد زیست بسیار بالاست. زیرا در المپیاد زیست، سوالات بسیار پیچیده و دشوار هستند و برای حل آن‌ها، نیاز به دانش عمیق و دقیق درباره مباحث زیست‌شناسی دارید. با خواندن کتاب‌های زیست کمپبل، شما به صورت کامل با مباحث زیست‌شناسی آشنا می‌شوید و می‌توانید با دقت بیشتری به سوالات پیچیده المپیاد زیست پاسخ دهید و در نتیجه، امتیاز بالاتری کسب کنید.

.:. بیشتر بخوان .:.
کلاسهای المپیاد ویژه بچه‌های ورودی نهم تابستان 1403

در دوره تابستانی آمادگی المپیاد زیست آیریسک ویژه دانش‌آموزان پایه‌های هشتم و نهم، سه جلد اول کتاب‌های کمپبل به صورت کامل آموزش داده می‌شوند. حفظ انگیزه یادگیری و شادابی این گروه سنی به طور دقیق کنترل می‌شود و با برگزاری جلسات رفع اشکال و حل تمرین، ارائه تکالیف کلاسی و برگزاری آزمون‌های منظم در کنار مشاوره و پشتیبانی شخصی همه مطالب به صورت دقیق در خاطر ماندگار خواهند شد.

دانش آموزان پایه هشتم و نهم علاقه‌مند که قرار است در المپیاد زیست شناسی سال‌های آینده شرکت کنند و هدف آنها گرفتن مدال می‌باشد، به صورت بلندمدت کتاب‌های کمپل را یاد می‌گیرند و در کنار آن با حل تمرین و رفع اشکال دانش خود را تکمیل می‌کنند.

همراه این دوره ۷ جلد کتاب کمپبل، یک جلد ساعت‌ها با المپیاد زیست و یک جلد نردبان المپیاد زیست ارسال می‌شود.

خدمات مشاوره اختصاصی به صورت کامل در اختیار دانش‌پژوهان و اولیای آن‌ها قرار دارد و گزارشات کاملی از میزان فعالیت و پیشرفت در اختیارشان قرار می‌گیرد.

دانش‌پژوهان می‌توانند جهت مشاوره و تعیین سطح با آیریسک تماس بگیرند.

فروشگاه کتاب آیریسک بزرگترین مرجع فروش کتاب‌های المپیادی ایران است. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه منابع مورد نیاز برای مطالعه و تمرین المپیاد زیست را بیابید و در صورت تمایل پس از ثبت‌نام در سایت فروشگاه کتاب آیریسک، سفارش و پرداخت وجه، آن را به صورت پستی تحویل بگیرید.

برای شرکت در این دوره به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل انجام دهید.

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.